Pomůžu Vám s prodejem nemovitosti


Profesionální prezentace

Profesionálně zpracovaná videoprohlídka je u nás standard, výsledné video se skládá z leteckého pohledu, vyměření prodávané nemovitosti a několika záběrů z interiéru. Dabovaný podkres pouze podtrhne výjimečnost Vaší nemovitosti.

Home staging/photo styling

Na kupujícího musí působit kladné emoce, to zajistí kvalitní homestaging. S přípravou nemovitosti na natáčení Vám rádi pomůžeme. Většinou stačí poschovávat drobnosti a odosobnit prostor.

Rychlý prodej

Průměrná doba od podepsání smlouvy o zprostředkování po rezervaci je 23 dní.

V takové lhůtě dokážu najít kupce až na 80% mnou nabízených nemovitostí.

Veškerý právní servis

Od řešení hypoték, problémů s insolvencí, přes úschovu peněz až po do detailu doladěných kupních smluv.  Poskytujeme nadstandardní konzultace u více nezávislých advokátních kanceláří.

Kompletní portfolio služeb pro klienta

Mimo prodej nemovitosti Vám s mým týmem specialistů pomůžeme se vším s prodejem nemovitosti spojeným. Od hypotéky, přes pojištění dané nemovitosti, po složení investičního portfolia k rychlejšímu splacení závazků.

Realitní poradenství

Naše společnost se snaží poradit každému jednomu klientovi individuálně, jsme jedna z kanceláří která se snaží Vaši situaci řešit. Zavolejte mi o nezávaznou konzulatci ať přímo se mnou, nebo s někým z mého týmu zkušených odborníků.

Co Vás spolupráce se mnou stojí?

Jedinou věc, důvěru v naši práci, důvěru kterou si s každým klientem snažím nastavit. Odměna pro mne, je hrazena kupujícím, prodávajícího vůbec tato skutečnost nezatěžuje, Vy v případě úspěšného prodeje dostanete za nemovitost předem dohodnutou částku. Výše provize od kupujícího se pohybuje mezi 3-5% z kupní ceny nemovitosti. Smlouvu o zastoupení ve věci prodeje uzavírám zpravidla na 6 měsíců, pokud se za tuto dobu nemovitost neprodá, je naše spolupráce oboustranně nerentabilní, čemuž se v průběhu spolupráce snažím předcházet a hledat nové cesty k oslovení potenciálních kupujících.


Ukázkové videoprohlídky


Chcete konzultovat prodej Vaší nemovitosti? Zanechte mi na sebe kontakt.