Reference od klientů

František P.

Bývalý zájezdní hostinec z 13. stol 

Pan Vystoupil mi po pěti letech inzerce u konkurenční společnosti pomohl a nemovitost vzal pod svoji správu. Peníze jsem měl na účtě za necelé 4 měsíce, akorát přepis energií se zadrhl, což však i přes to, že měl svoji provizi p. Vystoupil vyřešil

Karel N.

Luxusní vinný sklep v ubytováním

Můj sklep byl prodaný rychle a za mnou požadovanou cenu.. Video prohlídka byla opravdu pěkná, teď je pro mě aspoň vzpomínkou na sklep.  Přeji mnoho úspěchů.

Stanislav B.

Rodinný dům

Dům jsme využívali jako hospodu s manželkou asi 20 let. Teď jsme ji oficiálně zavřeli a prodali jako rodinný dům, co si někdo přestaví k bydlení. Prodej byl ze čtvrté prohlídky. Poděkování patří i panu Forró, který pana Vystoupila v nepřítomnosti zastupoval.

Vladimír Š.

Sklep s vinicí

Rychlý prodej a video z dronu kde dron zaletěl až na konec vinohradu a z výšky obkreslil celý pozemek. Za peníze ze sklepa jsme jeli s manželkou na dva měsíce na Kubu odkud píšu. Děkuji. 

Pavel N.

---

Ikdyž se moje nemovitost neprodala, tak se po celou dobu spolupráce s makléřem jednalo dobře.

Eva L.

Vinný sklep Dolní Dunajovice

Velmi profesionální přístup a seriózní jednání.

Danuše J.

Komerční objekt k podnikání

Chtěla jsem se podělit o velikou profesionalitu, ochotu a snahu realitního makléře pana Jana Vystoupila z FIN REAL INVEST, který mi nabízel k prodeji komerční objekt. Již jsem nakupovala přes RK více nemovitostí, takže mám možnost srovnání. Přeji si více takovým profíků jako je pan Honza.

Jiří F.

Dům s dominantním vinným sklepem

Jana Vystoupila mohu jen doporučit. Během naší spolupráce jednal férově, při prodeji nic nepřikrášluje s touhou prodat za každou cenu.

Martina K.

Rodinný dům 

Prodávala jsem RD na Moravě, ale pocházím z Čech. Při natáčení nemovitosti p. Vystoupil řekl, abych si ani neplánovala druhý příjezd na sekání trávy, protože do týdne nemovitosti prodá. Za tři dny bylo zarezervováno a nemovitost prodána zájemci s hotovostí o 200 000 Kč dráž.