Kontakt

Jan Vystoupil

Jan Vystoupil

Certifikovaný realitní makléř

+420 774 999 016

Centrála FinRealInvest Brno:
Křídlovická 43/24, 603 00 Brno-střed

Fakturační údaje:
Jan Vystoupil, IČO: 07508727, DIČ: CZ9908304384 Boleradice 39, 691 12 Boleradice

Máte dotaz?

Neváhejte se zeptat pomocí kontaktního formuláře.

Kliknutím na tlačítko "odeslat" potvrzujete, že jste obeznámen s podmínkami ochrany osobních údajů, které jsou dostupné na těchto stránkách .

Co o mně říkají klienti

Velmi kladně hodnotím naprosto profesionální a vstřícný přístup pana Vystoupila. Velice si cením jeho ochoty, rychlosti a spolehlivosti. Jde vidět, že pana Vystoupila jeho práce opravdu baví. Vřele doporučuji a ještě jednou moc děkuji.

Lucie R.

Luxusní rodinný dům

Super přístup. Profesionální jednání. Férový člověk.

Michaela P.

Rychlý prodej a video z dronu kde dron zaletěl až na konec vinohradu a z výšky obkreslil celý pozemek. Za peníze ze sklepa jsme jeli s manželkou na dva měsíce na Kubu odkud píšu. Děkuji.

Vladimír Š.

Vinný sklep s vinicí

Dům jsme využívali jako hospodu s manželkou asi 20 let. Teď jsme ji oficiálně zavřeli a prodali jako rodinný dům, co si někdo přestaví k bydlení. Prodej byl ze čtvrté prohlídky. Poděkování patří i panu Forró, který pana Vystoupila v nepřítomnosti zastupoval.

Stanislav B.

Rodinný dům

Můj sklep byl prodaný rychle a za mnou požadovanou cenu.. Video prohlídka byla opravdu pěkná, teď je pro mě aspoň vzpomínkou na sklep.  Přeji mnoho úspěchů.

Karel N.

Luxusní vinný sklep s ubytováním

Pan Vystoupil mi po pěti letech inzerce u konkurenční společnosti pomohl a nemovitost vzal pod svoji správu. Peníze jsem měl na účtě za necelé 4 měsíce, akorát přepis energií se zadrhl, což však i přes to, že měl svoji provizi p. Vystoupil vyřešil

Fratnišek P.

Bývalý zájezdní hostinec z 13. stol