Služby

Prodej

Prodej Vaší nemovitosti bezpečně, výhodně a bez starostí.

chci prodat

Pronájem

Nabízet nemovitost k pronájmu na vlastní pěst může být záludné. Na co si při pronájmu dát pozor?

chci pronajmout

Odhad

Žádné čtení z křištálové koule. Tržní cenu vaší nemovitosti vytvořím dle faktických parametrů a zcela zdarma.

chci odhad

Poptávka

Hledáte specifickou nemovitost, ale na trhu se ne a ne objevit? Pro náročné klienty nabízím službu zasmluvnění poptávky.

poptávám nemovitost

prodej nemovitosti

Prodej Vaší nemovitosti bezpečně, výhodně a bez starostí.

Já a můj realitní, finanční a produkční tým tvoříme komplexní zázemí pro rychlý a bezpečný prodej.

Videoprohlídka nemovitosti, homestaging, photostyling, právní servis a konzultace, asistence při přepisu energií a v neposlední řadě obchodní um dokonale sehrát obě strany v nejvyšší možný vzájemný prospěch. Nechte se provést celým prodejem od A do Z mnou, jakožto místním realitním makléřem. Specializuji se na jižní Moravu a Brno, kde pomáhám prodávat nemovitosti svých sousedů v lokalitách, které jsou mi dobře známé.

Zaujaly Vás ukázky mé práce? Zavolejte mi pro nezávaznou schůzku.

Jan Vystoupil

Certifikovaný realitní makléř

chci prodat

Pronájem nemovitosti

Nabízet nemovitost k pronájmu na vlastní pěst může být záludné. Víte na co si při pronájmu dát pozor?

Důvěřuj, ale prověřuj. Známá poučka. V případě pronájmu platí dvojnásob. Nikdo přeci nechce, aby mu jakožto majiteli bytu volali, že jeho nájemník působí nějaké potíže. Noční můrou se tyto telefonáty stávají ve fázi, kdy nájemník řádně neplatí, nebo jakkoliv poškozuje vybavení bytu/domu. Nájemníka prověříme dotazníkem, (např. zda kouří, má zvířata, jak dlouho plánuje zůstat, datum nastěhování apod.) a také zkontrolujeme z veřejných rejstříků, zda jde o solventního klienta.

V ideálním případě si od zájemce vyžádáme číslo na předchozího pronajímatele.

Také sociální sítě umí o člověku leccos prozradit...

Jan Vystoupil

Certifikovaný realitní makléř

chci pronajmout

Odhad Ceny nemovitosti

Žádné čtení z křištálové koule. Tržní cenu vaší nemovitosti vytvoříme dle faktických parametrů a zcela zdarma.

Možností odhadu ceny nemovitostí poskytuji hned několik. Sám mohu vypracovat takzvanou srovnávací tržní analýzu. Srovnám aktuální nabídkové ceny nemovitostí, podívám se do historie nabízených zakázek v okolí nejen skrze mne a mých kolegů, ale také v historii veřejné inzerce. Pomocí hlavních parametrů srovnám charakteristiku a celkový stav nemovitosti z čehož vyplyne rozmezí aktuální možné nabídkové ceny.

Dále jsem schopný zajistit profisonálně kvalifikovaný odhad od mého kolegy Bc. Miroslava Tomaly, který může provádět kvalifikované oceňování nemovitostí. Takové odhady pak mohou být použity například pro rozvodové, či dědické řízení.

Bc. Miroslav Tomala

Pojištění nemovitostí, kvalifikovaný odhadce

chci odhad

Zasmluvnění poptávky

Hledáte specifickou nemovitost, ale na trhu se ne a ne objevit? Pro náročné klienty nabízím službu zasmluvnění poptávky.

Poptáváte nemovitost? Zasmluvněte si mne jako svého realitního makléře. Vše na rovinu a bez zbytečných obstrukcí. Prověření nemovitosti je složitý proces. Nejde jen o faktické závady, mohou se vyskytnout také právní a jiné vady, které nemusí být na první pohled zřejmé. Budu Vás zastupovat ve Vašem zájmu, projdeme společně celou nemovitost, zjistíme rizika, výhody i nevýhody dané nemovitosti.

Po vyhodnocení je čistě na Vás, zda koupíte, nebo budeme hledat dál. Součástí zastupování je také aktivní vyhledávaní vyhovující nemovitosti z mé strany.

Jan Vystoupil

Certifikovaný realitní makléř

poptat nemovitost

doplňkové služby

Kalkulace hypoték

Ing. Jaroslav Kaderka

Kalkulace hypoték

Pojištění nemovitosti

Bc. Miroslav Tomala

Pojištění nemovitostí, kvalifikovaný odhadce

Co o mně říkají klienti

Velmi kladně hodnotím naprosto profesionální a vstřícný přístup pana Vystoupila. Velice si cením jeho ochoty, rychlosti a spolehlivosti. Jde vidět, že pana Vystoupila jeho práce opravdu baví. Vřele doporučuji a ještě jednou moc děkuji.

Lucie R.

Luxusní rodinný dům

Super přístup. Profesionální jednání. Férový člověk.

Michaela P.

Rychlý prodej a video z dronu kde dron zaletěl až na konec vinohradu a z výšky obkreslil celý pozemek. Za peníze ze sklepa jsme jeli s manželkou na dva měsíce na Kubu odkud píšu. Děkuji.

Vladimír Š.

Vinný sklep s vinicí

Dům jsme využívali jako hospodu s manželkou asi 20 let. Teď jsme ji oficiálně zavřeli a prodali jako rodinný dům, co si někdo přestaví k bydlení. Prodej byl ze čtvrté prohlídky. Poděkování patří i panu Forró, který pana Vystoupila v nepřítomnosti zastupoval.

Stanislav B.

Rodinný dům

Můj sklep byl prodaný rychle a za mnou požadovanou cenu.. Video prohlídka byla opravdu pěkná, teď je pro mě aspoň vzpomínkou na sklep.  Přeji mnoho úspěchů.

Karel N.

Luxusní vinný sklep s ubytováním

Pan Vystoupil mi po pěti letech inzerce u konkurenční společnosti pomohl a nemovitost vzal pod svoji správu. Peníze jsem měl na účtě za necelé 4 měsíce, akorát přepis energií se zadrhl, což však i přes to, že měl svoji provizi p. Vystoupil vyřešil

Fratnišek P.

Bývalý zájezdní hostinec z 13. stol